wakacje + upały = sezon ogórkowy

Dla tych, którzy mimo wakacji i związanych z nimi wyjazdów i przyjazdów odwiedzili naszą stronę, mamy kolejny artykuł serwisu Homify, w którym znalazł się projekt kawalerki (czwarte zdjęcie od góry). Dociekliwi, oprócz wskazówek jak urządzić przytulny salon, mogą jak zwykle liczyć na większą ilość zdjęć w naszej galerii. Można w niej zobaczyć więcej ujęć wnętrza z ceglaną ścianą.

Azjatycki smaczek, to odnośnik do koreańskiej wersji serwisu Homify, a w niej – artykuł o łazienkach. Autorom wyraźnie przypadła do gustu wersja w odcieniach fioletu (siódme zdjęcie od góry) z dolnej kondygnacji dwupoziomowego apartamentu. Prawdopodobnie niewielu fanów wnętrzarstwa zna język koreański, więc trudno życzyć miłej lektury, niemniej zachęcamy do obejrzenia zdjęć w artykule oraz naszej galerii, zawierającej dodatkowe ujęcia czarno-fioletowej oraz czarno-czerwonej łazienki, a także pozostałe ujęcia całego mieszkania.

Do końca wakacji zostało jeszcze sporo czasu, sezon ogórkowy w pełni, a my, jednocześnie pracując i korzystając z uroków lata, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony za tydzień – zaprezentujemy coś w muzycznych klimatach.